انواع روفرشی پذیرایی ارزان قیمت

روفرشی پذیرایی ارزان قیمت و با کیفیت را میتوانید از سایت ما خریداری نمایید. تولید کنندگان ما انواع روفرشی را با کیفیت عالی تولید کردہ و در سایز و رنگ بندی ھای متفاوت میتوانید از ما به صورت تکی و عمدہ خریداری نمائید و در اسرع وقت به دست شما خریداران برسانیم.

انواع روفرشی پذیرایی ارزان قیمت

بهترین روفرشی پذیرایی در بازار

بهترین روفرشی پذیرایی در بازار امروزہ رو فرشی ھا با رنگ و طرح ھای متفاوت در بازار به فروش میرسد که در سایز ھای متفاوتی ھستند و کیفیت ھای بافت متفاوتی دارند از این.بابت قیمت ھا متغایر میباشد. اکثرا رو فرشی میخرند برای مجالس و میھمانی ھا روی فرش میکشند که فرش کثیف نشوند به دلیل وزن سبک تری که نسبت به قالی دارند راحت تر شسته میشوند ، و از آسیب ھای ناشی از کثیفی یا سوختگی یا خیلی موارد دیگر از قالی ھای شما محافظت میکند.ھمچنین خیلی از افرادی که صاحب فرزندان کوچکی ھستند برای کثیف کاری کمتر و شستن سریع و راحت و بی درد سر از رو فرشی استفادہ میکنند.

روفرشی پارچه ای ضخیم و ھم مانند بافت و طرح قالی است که روی قالی قرار میدھند تا قالی ھا را از نور مستقیم خورشید و پاخوردگی های زیاد و ایجاد لکه ھا و آلودگی ھایی که دغدغه ی اکثرا خانم ھا ھست محافظت می کنند. روفرشی از دسته محصولاتی میباشد که نه تنها در سراسر کشور خریدار دارد بلکه در کشورهای دیگر هم نیز علاقه مندان و خریداران زیادی دارد و به ھمین علت صادرات آن بسیار فعال است.

امروزہ روفرشی با طرحای بسیار جذاب و شیک تولید میشود که از کیفیت و زیبایی خیلی بالایی بر خورد دار است و به دلیل قیمت بسیار بالایی که قالی ھا دارند اگر شما ھزینه برای خرید قالی نو ندارید میتوانید از رو فرشی ھای شیک و جذاب ما خریداری نمایید و روی فرش ھای خود قرار بدھید.

اجن محصول نه تنھا روی فرش قرار میگیرد برای محافظت و حتی زیبایی بلکه به دلیل سبک بودن و کم جا گیر بودن آن نیز برای گردش و تفریح قابل استفادہ میباشد و براحتی میتوان آن را شست .

رو فرشی ھا عموما سه متری ، شش متری، نه متری، دوازہ متری سایز بندی میشود و طرح ھای بسیار متفاوتی میباشد.

پخش عمده انواع روفرشی پذیرایی

پخش عمده انواع روفرشی پذیرایی روفرشی ترک با کیفیت و تراکم عالی تولید شدہ و به پخش عمدہ ای دارد. شما میتوانید از مراکز معتبر و سایت معتبر ما روفرشی با کیفیت و تراکم و رنگ بندی ھای متفاوت را از ما به صورت عمدہ و تکی خرید کنید. اگر شما فروشندہ ھستید میتوانید محصولات ما را با قیمت خوب خریداری کنید و به فروش برسانید و به سود خوبی برسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما