انواع روفرشی پذیرایی ارزان قیمت

انواع روفرشی پذیرایی ارزان قیمت


شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی کشدار فعالیت دارد. این شرکت انواع طرح روفرشی را بر روفرشی چاپ می زند. جنس پارچه برای اینکار مخمل پورشه است که بسیار مناسب روفرشی می باشد. بدین ترتیب کیاپوش انواع روفرشی پذیرایی ارزان قیمت را نیز تولید و عرضه می کند. نخ این پارچه از ترکیه وارد می شود و در ایران در مراکز محدودی بافته و در کیاپوش بر روی آن طرح نقش می بندد. کیاپوش با داشتن دستگاه های مجهز و بروزی که دارد در کمترین زمان ممکن روفرشی مورد نظر مشتری را آماده می کند.

روفرشی پذیرایی ارزانقیمت

بهترین روفرشی پذیرایی کیاپوش

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها می باشد  و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

روفرشی پذیرایی ارزانقیمت

ویژگی ها

روفرشی های کشدار کیاپوش سبک وزن هستند. بعلاوه با شستشو با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.
جنس پورشه یا مخمل ابریشم به گونه ای است که نوع بافت آن از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. به گونه ای که اگر پارچه از قسمتی قیچی بخورد تارو پود آن از هم جدا نمی شود. این نشان دهنده ی استحکام بالای این پارچه است.
این پارچه دارای کیفیت دو برابری نسبت به پارچه های شانل که با نام های مخمل کوبید، مخمل دورو و مخمل فشرده خوانده می شود است.
روفرشی پذیرایی ارزان قیمت

پخش عمده انواع روفرشی پذیرایی

یکی از مناسب ترین روش ها برای فروش این روفرشی ارائه آن به صورت مستقیم از طریق وبسایت فروش آنلاین کیاپوش است. در این وبسایت مشخصات کامل روفرشی همچون قیمت و انواع طرح های آن قابل مشاهده هستند و خریدار به راحتی می تواند از میان آنها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کند. کیاپوش روفرشی خود را به صورت عمده وجزیی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با ما در همین سایت مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما