انواع کاور فرش ۱۲ متری مناسب آشپزخانه

انواع کاور فرش ۱۲ متری مناسب آشپزخانه


کاور فرش کشدار در انواع طرح و سایز برای محافظت از فرش ها همچنین مناسب با مکان های مختلف منزل از جمله آشپزخانه، پذیرایی، اتاق خواب و اتاق کودک استفاده می شود.  در حال حاضر انواع کاور فرش ۱۲ متری مناسب آشپزخانه، در جنس های متفاوت بسته به سلیقه مشتریان در تولیدی کیاپوش تولید می شود. می توانید در صورت لزوم با پشتیبانی  سایت حاضر ارتباط برقرار نمایید و اطلاعات کافی و لازم را در این زمینه دریافت نمایید تا در هنگام خرید محصول مورد استفاده قرار دهید.

 

معرفی انواع کاور فرش ۱۲ متری کیاپوش

 

روفرشی یک نوع کاور است که برای محافظت فرش ها استفاده می شود که طرح آن می تواند مثل طرح های فرش یا هر طرح دیگری باشد. روفرشی کشدار امروزه پر کاربرترین محصولات است که بانوان خانه دار برای حفظ و نظافت فرش های منزلشان از آن استفاده می کنند.

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. این نوع دوخت معایب زیادی در بر دارد. از جمله اینکه باعث دردسر برای خانم های خانه دار می باشد. به طوریکه دائما نیاز است، این روفرشی را صاف و مرتب کنند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. در این نوع دوخت دیگر نیازی به صاف کردن مکرر روفرشی در طول روز نمی باشد.

تفاوت جنس پورشه با شانل

روفرشی های کشدار کیاپوش با جنس پورشه یا مخمل ابریشم دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشند. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.
این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

اما در مقابل جنس مخمل شانل، پرز زیادی در سطح دارد. البته آن پرز عاریتی است و ریزش دارد. نقش آن کم کم ضعیف و خراب می شود. ضمن اینکه نوع بافت روفرشی شانل یا مخمل فشرده یا مخمل دورو شامل دو نخ است و از نوع بافت تارپودی می باشد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تارو‌پود براحتی از هم جدا می شود مانند همه پارچه ها و این پارچه برای روفرشی ضعیف است. ممکن است در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید جنس شانل را بدون بردن نام اصلی آن به شما پیشنهاد دهند. یا آن را به عنوان ترک اصل بفروشند.

عرضه کنندگان کاور فرش 12متری

عرضه کنندگان کاور فرش 12 متری

کاور فرش 12 متری کیاپوش در انواع مختلفی از طرح و نقش وجود دارند و دارای ابعاد مختلفی هستند که برای خرید کاور فرش حتما باید اندازه فرشی که روفرشی احتیاج دارد را بدانید تا بتوانید کاوری مناسب تهیه نمایید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن، کلاسیک، طرح فرش، طرح سنگ، طرح کودک و سه بعدی، پتینه  و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما