تولید انواع روفرشی ترک اصفهان

تولید انواع روفرشی ترک اصفهان


تولید انواع روفرشی ترک اصفهان با رنگ ها و طرح های گوناگون در تولیدی کیاپوش امکان پذیر می باشد. روفرشی ترک اصل که از کشور ترکیه وارد می شود کیفیت خوبی دارد منتها وارد کنندگان به علت کاهش هزینه های گمرکی جنس بی کیفیت و نامرغوب وارد کشور می کنند و به عنوان ترک اصل می فروسند. تولیدی کیاپوش برای حل این مشکل با وارد کردن نخ مرغوب و باکیفیت از ترکیه خود به تولید روفرشی می پردازد و سپس طرح مورد نظر مشتری را بر آن چاپ می زند. جنسی که در نهایت تولید می شود پورشه یا ابریشم نام دارد که بسیار با کیفیت است. این پارچه دقیقا همانند جنس ترک، البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به آن و با کار دهی بالای ۱۵ سال با ضمانت بدون آبرفت و دارای رنگ ثابت  می باشد.

کیفیت روفرشی ترک کیاپوش

کیفیت روفرشی ترک اصفهان

کیفیت روفرشی ترک کیاپوش بسیار بالا است زیرا از پارچه و جنس مخمل ابریشم یا همان پورشه تولید شده است. این روفرشی در ابعاد ۶ ,۹ ,۱۲متری و… موجود هستند، قیمت آن ها با توجه به سایز و جنس تغییر می کند هر چه بزرگتر باشند قیمت گران تر می شود. لینک مقابل مربوط به : قیمت عمده روفرشی ترک کشدار 9 متری می باشد.

جنس مخمل پورشه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی است. برای خانه هایی که کودک دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی  بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن توسط تیم کیاپوش، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد.  طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

روفرشی ترک اصفهان

مقایسه کشدوزی روفرشی کیاپوش با روفرشی بازار

بهتر است در نظر داشته باشید روفرشی های کشدار موجود در بازار به علت اینکه می خواهند بر هر فرشی(حتی غیر استاندارد) نصب شود تنها یک دور دوزی ساده دارند. به همین دلیل است که گاها از روفرشی هایی که از بازار خریداری می کنید رضایت چندانی ندارید. چون آن ها ایستایی خوبی بر روی فرش ندارند و دائما نیاز به صاف کردن دارند.

شرکت تولیدی کیاپوش برای رفع این مشکل دوخت جدیدی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوارها به ثابت ماندن روفرشی بر روی فرش کمک زیادی می کنند.

 

تولیدی روفرشی ترک اصفهان

 تولیدی روفرشی ترک در اصفهان

 تولیدی روفرشی ترک در اصفهان یا همان تولیدی کیاپوش به صورت عمده و تکی سفارشات را تولید و به تمام نقاط ایران ارسال می کند. می توانید با درخواست اینترنتی این محصول را از تولیدی کیاپوش خریداری کنید و در مدت زمان کوتاهی آن را دریافت کنید.  این شرکت بهترین و مرغوبترین نوع روفرشی ترک را بدون واسطه و به صورت مستقیم با قیمت اندکی به فروش می رساند.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما