خرید روفرشی کشدار نه متری ایرانی

خرید روفرشی کشدار نه متری ایرانی


ااگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم از روفرشی که خرید می کنید رضایت نداشته باشید. چراکه ایستایی خوبی بر روی فرش ندارد. زیرا این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. برای خرید روفرشی کشدار نه متری ایرانی، یا 8متری و … با کارشناسان کیاپوش از قسمت تماس با ما در همین سایت ارتباط بگیرید. در ادامه با دیگر خصوصیات روفرشی کشدار کیاپوش آشنا می شوید.

روفرشی ایرانی

معرفی روفرشی کشدار نه متری کیاپوش

پارچه با جنس پورشه

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که در بالا بیان شد مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

پارچه با جنس شانل

این پارچه به وفور در بازار یافت می شود. حتی گاهی دیده می شود که فروشندگان جهت کسب سود روفرشی با جنس شانل را به جای روفرشی ترک به فروش می رسانند. برای اینکه در خرید روفرشی اشتباه نکنید بهتر است با جنس های روفرشی آشنا شوید!

روفرشی با جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که این پرز نیز عاریتی است. به طوریکه به علت خاصیت پرزدهی که این پارچه دارد با هر بار شستشو پرز زیادی از دست می دهد و درنتیجه رنگ و طرح آن به مرور از بین می رود. بافت این پارچه ازنوع دونخ تار و پودی می باشد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد، تاروپود آن از هم جدا نمی شود.

چگونگی خرید روفرشی کشدار نه متری

محل فروش روفرشی کشدار نه متری

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند.
علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی کشدار نه متری، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما