صادرات روفرشی دور کش دار متری

صادرات روفرشی دور کش دار متری


روفرشی دور کش دار کالایی است که به کمک آن می‌توانید از فرش های گرانبهایتان به خوبی محافظت کنید. امروزه فروش روفرشی دور کش دار نه تنها در بازار داخلی بلکه در دیگر کشور ها نیز در حال انجام است و صادرات این محصول از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد. صادرات روفرشی دور کش دار متری باعث می شود که تولیدکنندگان این محصول از سود خوبی بهره ببرند. همچنین اقتصاد کشور نیز از مزیت های خوبی برخوردار شود. شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی فعالیت دارد. این تولیدی نخ باکیفیت و مرغوب خارجی وارد کشور می کند. سپس خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. سپس طرح های مختلف را طبق سلیقه مشتری بر روفرشی چاپ می زند. در پایان به کشدوزی آن می پردازد.

شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، باز از ایستایی روفرشی بر فرش خود راضی نباشید! دلیل آن اینست که روفرشی های موجود در بازار تنها یک دور دوزی ساده دارند(چراکه می خواهند بر هر فرشی حتی غیر استاندارد هم نصب شود). این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد. از جمله اینکه کاملا سایز فرش نیستند. و اینکه ایستایی مورد انتظار را ندارند. بارها نیاز به صاف کردن مجدد دارند. تولیدی کیاپوش برای رفع این مشکل دوخت جدیدی به کار می بندد که این مشکل بر طرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی به جای کش نوار های قابل تنظیمی قرار می دهد که جابجایی روفرشی را کنترل می کنند. این نوار ها باعث ایستایی چشم گیر روفرشی بر روی فرش می شوند.

 

بررسی مقایسه روفرشی دور کش دار متری مخمل ابریشم با مخمل شانل

مخمل ابریشم

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد. نام پارچه با این مشخصات مخمل پورشه یا همان ابریشم است.  مخمل پورشه دقیقا همانند جنسی است که از ترکیه وارد می شود. البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک با کار دهی بالای ۱۵ سال با ضمانت، بدون آبرفت، دارای رنگ ثابت، و براحتی قابل جاروبرقی کشیدن و قابل شستشو در ماشین رختشویی خانگی است. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

مخمل شانل

مخمل شانل پرز زیادی در سطح دارد. البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. نقش آن کم کم ضعیف و خراب می شود. ضمن اینکه نوع بافت روفرشی شانل یا مخمل فشرده یا مخمل دورو شامل دو نخ است و از نوع بافت تارپودی. اگر از قسمتی قیچی بخورد تارو‌پود براحتی از هم جدا می شود مثل همه پارچه ها و این پارچه برای روفرشی ضعیف است.

 

قیمت عمده روفرشی دور کش دار متری

قیمت عمده روفرشی دور کش دار متری به عوامل متعددی بستگی دارد. در تولیدی کیاپوش قیمت تنها بسته به دو عامل جنس و ابعاد روفرشی است. به طور حتم جنس مخمل پورشه گرانتر از مخمل شانل است. این به خاطر کیفیت این پارچه است. به همین ترتیب روفرشی 12 متری گرانتر از روفرشی 6 متری است. این به دلیل استفاده بیشتر از پارچه است. اما ممکن است در بازار عوامل دیگری همچون طرح و مقدار رنگ به کار رفته در تولید روفرشی هم در قیمت آن نقش داشته باشد.

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار برجسته و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی دور کشدار، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن، کلاسیک، طرح فرش، طرح سنگ، آشپزخانه، پتینه و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما