عرضه انواع روفرشی کشدار کرمان

عرضه انواع روفرشی کشدار کرمان


عرضه انواع روفرشی کشدار کرمان توسط تولیدی کیاپوش نیز انجام می شود. این تولیدی چند سال است که در زمینه تولید روفرشی فعالیت می کند. شرکت تولید کیاپوش دستگاه های مجهز و بروزی دارد که می تواند تا یک هفته پس از ثبت سفارش روفرشی را آماده و ارسال کند. این شرکت از نخ و مواد اولیه خارجی برای تولید روفرشی استفاده می کند. پس مهیا شدن پارچه نوبت رنگ و طرح انتخابی مشتری است. پس چاپ طرح بر روفرشی از دستگاه تثبیت رنگ استفاده می کند تا رنگ و طرح بر روفرشی ماندگار شود. سپس کالا که آماده شد بسته به نوع سفارش به سراسر ایران ارسال می شود.

روفرشی کشدار کرمان

بررسی ساده روفرشی کشدار در ایران

امروزه روفرشی کشدار رونق زیادی پیدا کرده است. البته روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند. (حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند. از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها می باشد. چراکه دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

 اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشند. این روفرشی ها دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشند. این پارچه ها به گونه ای هستند که حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن ها از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد. نام این پارچه پورشه نام دارد. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

روفرشی کشدار

مرجع خرید روفرشی کشدار کرمان

شرکت تولیدی کیاپوش به عنوان مرجع خرید روفرشی کشدار در کرمان و سایر شهر ها بهترین نوع روفرشی کشدار جدید را به تمام مردم تقدیم می‌کند و علاقمندان فراوانی را در زمینه بازار فروش این روفرشی جذب خود کرده است.

با توجه به اینکه روفرشی های کشدار کیاپوش سبک وزن هستند. بعلاوه با شسته شدن با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اگر به دنبال خرید این روفرشی هستید ، با مراجعه به سایت کیاپوش می توانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. سپس کالای مورد نظر را ثبت سفارش کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.  این موضوع برای خریداران محترم بسیار عالی تلقی شده و به آنها کمک می‌کند تا بدون دغدغه خرید خود را انجام دهند و از آن نهایت لذت را ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما