عرضه کنندگان روفرشی ترک کشدار شیراز

عرضه کنندگان روفرشی ترک کشدار شیراز


روفرشی ترک کشدار امروزه طرفداران زیادی دارد البته اگر روفرشی ترک اصل باشد. در حال حاضر که هزینه های گمرکی افزایش چشم گیری داشته است، وارد کنندگان کالا برای کاهش هزینه های گمرکی جنس نامرغوب و بی کیفیت وارد کشور می کنند و آن را به عنوان جنس ترک اصل می فروشند. این مسئله عرضه کنندگان روفرشی ترک کشدار شیراز را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. جهت حل این مشکل شرکت تولیدی کیاپوش با وارد کردن نخ مرغوب از ترکیه خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. در نهایت جنس پورشه یا مخمل ابریشم بدست می آید. این جنس همانند جنس ترک اصل حتی از آن متراکم تر و با ضمانت کاردهی بالای 15 سال می باشد.

از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

توضیحاتی راجع به روفرشی ترک کشدار

 

توضیحاتی راجع به روفرشی ترک کشدار

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که بیان شد؛ مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

عرضه کنندگان روفرشی ترک

کدام جنس برای روفرشی نامناسب است؟

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل اصلا به میان نیاید و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

خرید انواع روفرشی ترک کشدار شیراز

روفرشی ترک کشدار شیراز توسط تولیدی کیاپوش به صورت حضوری و غیر حضوری عرضه می شود. این تولیدی تنوع محصول را به خریداران ارائه می کند.  سپس به صورت مستقیم و بدون واسطه از به قیمت تولیدی و ارزان آن را عرضه می کند. برای خرید محصول لازم است به جنس و کیفیت و ابعاد آن و دیگر ویژگی ها توجه کنید. متقاضیان از سراسر کشور می توانند روفرشی را سفارش داده و در کم ترین زمان با هزینه های بهینه و باور نکردنی بهترین محصول را خریداری کنند.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و پتینه و آشپزخانه وکودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما