عرضه کنندگان روفرشی ضد لک در بازار

عرضه کنندگان روفرشی ضد لک در بازار


عرضه کنندگان روفرشی ضد لک در بازار، طرح ها و رنگ های متنوع  از این محصول را روانه ی بازار می کنند و توانسته اند سود بالایی را کسب نمایند. شرکت تولیدی کیاپوش نیز انواع مختلف روفرشی کشدار و نیز روفرشی ضد لک را با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت بالا تولید می کند. این شرکت بدون واسطه و با قیمت تولیدی و مناسب، روفرشی کشدار را به صورت عمده یا تکی را تولید و به فروش می رساند. برای تهیه این محصول با قیمت مناسب می توانید به سایت حاضر و یا سایت خریدی اینترنتی کیاپوش مراجعه کرده و بهترین نوع روفرشی را در سایز و با طرح دلخواه خود خریداری نمایید.

توضیحاتی راجع به روفرشی ضد لک

عرضه کنندگان روفرشی ضد لک در بازار

 

روفرشی ضد لک یکی از جدیدترین نوع روفرشی موجود در بازار می باشد که برای تهیه آن از نخ های مرغوب و مواد نانو استفاده می‌شود. به همین دلیل بر روی این روفرشی ها هیچ گونه لکه باقی نمی ماند. به این صورت که اگر حتی بر روی این روفرشی خوراکی هایی همانند غذای چرب بریزد با استفاده از یک دستمال نمدار به راحتی تمیز می شود.

ضد آب شدن پارچه روشهای مختلفی دارد. چیزی که اکنون در سطح بازار ایران مرسوم است، نانو هست. نانو موادی هست که روی سطح پارچه بشکل اسپری پاشیده می‌شود و تحت فرایندی پارچه نانو شده و دیگر آب به داخل پارچه نفوذ نمی کند. البته تا زمانیکه پارچه شستشو انجام نگیرد این ویژگی وجود دارد. ولی با هر با شستشو این حالت کمی ضعیف می شود. البته روشهای دیگری هم برای اینکار وجود دارد. مثلا یک لایه نازک پلاستیک پشت پارچه ایجاد می کنند. که این روش ماندگارتر نیز است.

 شما می توانید این کالا را با تمام مواد شوینده موجود در بازار به صورت کامل شستشو دهید بدون این که از ظاهر اولیه آن ها کاسته شده و یا رنگ آن ها تغییر نماید. شرکت تولیدی کیاپوش این روفرشی را با استفاده از جدیدترین روش‌های نوین، تولید می کند. به همین دلیل محصول نهایی از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و میزان فروش بالایی در بازار دارد.

نوع بافت پارچه مورد استفاده برای روفرشی کشدار ضد لک

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

نحوه کشدوزی روفرشی ضد لک کیاپوش

 

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها شده و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

عرضه روفرشی ضد لک برای خرید

 انواع روفرشی ضد لک برای خرید

تیم کیاپوش برای افرادی که انواع روفرشی را به صورت کلی خریداری می نمایند تخفیفاتی را ارائه می دهند و همین امر موجب کاهش قیمت این محصولات می شود. دلیل ارزان بودن این محصولات در تولیدی کیاپوش خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد. حذف دلالان و واسطه‌ها و حذف برخی از هزینه های اضافی دیگر مانند حمل و نقل کالا و نگهداری آن در انبار موجب پرفروش‌تر شدن این کالا گردیده است.

مروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیاپوش می تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار ضد لک و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما