فروش انواع روفرشی کشدار ارزان قیمت

فروش انواع روفرشی کشدار ارزان قیمت

روفرشی کشدار به علت سبکی و راحتی شستشو در حال حاضر بسیار پرطرفدار است. بعلاوه سر نخوردن این روفرشی های از روی فرش نکته ی دارای اهمیتی است که متقاضیان این روفرشی را دوچندان کرده است. شرکت تولیدی کیاپوش روفرشی کشدار را در با طرح بندی های گوناگون و متراژ های مختلف تولید و عرضه می کند. فروش انواع روفرشی کشدار ارزان قیمت به صورت آنلاین، با قیمت های جدید از طریق وبسایت حاضر صورت می گیرد. کافیست با کارشناسان ما در قسمت تماس باما ارتباط بگیرید.

فروش انواع روفرشی کشدار کیاپوش

بررسی کیفیت روفرشی کشدار موجود در بازار و تولیدی کیاپوش

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند. از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها شده و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.
روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد. این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

روفرشی کشدار

خرید و فروش روفرشی کشدار کیاپوش

یکی از مناسب ترین روش ها برای فروش این روفرشی ارائه آن به صورت مستقیم از طریق وبسایت فروش آنلاین کیاپوش است. در این وبسایت مشخصات کامل روفرشی همچون قیمت و انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و…  قابل مشاهده هستند. خریدار به راحتی می تواند از میان آنها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کند.

از مزایای دیگر روفرشی کشدار کیاپوش این است که سبک وزن هستند. بعلاوه با شسته شدن با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

برای سفارش هر کدام می توانید با کارشناسان کیاپوش از طریق همین سایت ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما