فروش عمده روفرشی کشدار کیاپوش

روفرشی کشدار کیاپوش با داشتن کش در حاشیه براحتی دور فرش ها قرار می گیرند و ضمن محافظت از فرش اصلی دربرابر لکه ها و کثیفی ها،با طرح و رنگهای جذاب خود زیبایی به همراه خواهند داشت .

کیاپوش با فروش عمده این امتیاز را به خریداران عزیز داده تا خرید خود را با قیمت مناسب و دریافت روفرشی کشدار با کیفیت بالا انجام دهند . فروش عمده کیاپوش همواره همراه با تخفیف برای مشتریان عزیز بوده است .

فروش عمده روفرشی کشدار کیاپوش

بروزترین مدل روفرشی کشدار کیاپوش

بروزترین مدل روفرشی کشدار کیاپوش باتوجه به گران قیمت بودن فرش و در مرکز توجه بودن آن،همواره رعایت نظافت و جلوگیری از کثیف شدن آن امری ضروری است هرچند ریخته شدن چای ونوشابه ودیگر خوردنی ها مانند بستنی از دست کودکان امری اجتناب ناپذیر است شستشوی فرش وجابه جایی ان کاری سخت ودشوار است بنابراین افراد با کاور کردن فرش با یک روفرشی ، ازاین مشکل میتوانند خلاص شوند ودیگر نگران کثیفی فرش خود نباشند.

درحال حاضرنسل جدیدی از روفرشی ها واردبازارگردیده که بخاطر داشتن کش،امتیاز ویژه ای دربین مشتریان کسب کرده است

روفرشی های کشدار کیاپوش در طرح و نقش های مختلف مانند طرح های مدرن و سنتی ، گل گلی ، راه راهی ،نقش فرش و گلیم عرضه میشوند. این روفرشی ها با داشتن کش ، کاور فرش میشوند.به این صورت که کش آنها بطور کامل زیر فرش میرود و تمام فرش را کاور میکند توسط این کش،هرگز شاهد جمع شدگی روفرشی نخواهیدبود.

اگر فرش های خانه قدیمی اند یا دچار سوختگی شده اند و امکان خرید یک فرش گران تازه ندارید خرید روفرشی کشدار ارزان پیشنهاد فوق العاده ای میباشد.

همچنین این روفرشها که بسیار سبک از جنس پارچه نرم مخمل و ابریشمی هستند به راحتی قابل جمع آوری وشستشو میباشند.جنس این پارچه هرنوع نوشیدنی ومایعات آلوده رابه خود جذب میکند و اجازه نمی دهند آلودگی ها به فرش اصلی برسند.بعدازشستشو نیز رنگ خود را ازدست نمی دهند و چروک و بدرنگ نمی شوند.

طرح های بی نظیر این روفرشی ها متناسب باهرسلیقه ای موجود میباشد.اگر دکوراسیون مدرن باشد روفرشی های مدرن با طرح های خلوت ومینیمال بسیار مناسب برای انتخاب هستند.همچنین مدلهای سنتی این رو فرشی ها میتواند با اکثر خانه های ایرانی تطابق پیداکند.

مراکز خرید روفرشی کشدار اصل

مراکز خرید روفرشی کشدار اصل تولیدکنندگان اقدام به تولید این روفرشی ها وعرضه ی آنهاکرده اند.خریدارن عزیز میتوانند بامراجعه به یکی از شعب مرکز فروش روفرشی کیاپوش انواع نمونه های درجه یک و باکیفیت این محصولات را به شکل عمده و با کمترین نرخ خریداری کنند.

مراکز خرید این روفرشی ها رابه صورت مستقیم و بطور عمده از کارخانجات مربوطه و تولیدکننده روفرشی خریداری وبه دست مصرف کنندگان میرسانند.

بنابراین ، کمترین هزینه را برای آن پرداخت میکنند و آن را با سود کمی به فروش می رسانند خریداری از این مراکز برای مشتریان گرامی صرفه ی اقتصادی بیشتری خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما