فروش مستقیم روفرشی ترک کشدار اصفهان

فروش مستقیم روفرشی ترک کشدار اصفهان


معمولاً درخانه هایی که در آنها کودکان شیطان و بازیگوش وجود دارند که دائماً در حال کثیف کاری می باشند استفاده از یک روفرشی بالاخص روفرشی کشدار، بسیار لازم و ضروری است. امروزه روفرشی کش دار ترک طرفداران زیادی دارد. کشدار بودن روفرشی مانع سُر خوردن آن روی فرش می شود. روفرشی ترک به علت کیفیت طرفداران زیادی دارد. منتها وارد کنندگان کالا برای کاهش هزینه های گمرکی جنس نامرغوب وارد کشور می کنند و به عنوان جنس ترک می فروشند. به همین دلیل ممکن است از روفرشی ترکی که از بازار خریداری کرده اید نیز رضایت چندانی نداشته باشید. برای رفع این مشکل شرکت تولیدی کیاپوش با وارد کردن نخ مرغوب از خارج کشور خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. سپس با دستگاه های مجهز خود طرح دلخواه مشتری را بر آن چاپ می زند. فروش مستقیم روفرشی ترک کشدار اصفهان توسط تیم کیاپوش انجام می گیرد.

جنسی که در نهایت تولید می شود بسیار همانند جنس ترک حتی متراکم تر از آن با کاردهی بالای 15 سال و بدون آبرفت و دارای رنگ ثابت می باشد. فروش عمده و جزیی این روفرشی توسط تولیدی کیاپوش نیز انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر از طریق تماس با ما با کارشناسان کیاپوش تماس بگیرید.

فروش مستقیم روفرشی ترک کشدار

بهترین روفرشی ترک کشدار چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

خرید عمده روفرشی ترک کشدار اصفهان

فروش مستقیم روفرشی ترک کشدار

روفرشی کشدار کیاپوش در انواع مختلفی از طرح و نقش وجود دارند و دارای ابعاد مختلفی هستند که برای خرید آن بهتراست حتما اندازه فرشی که روفرشی احتیاج دارد را بدانید تا بتوانید کاوری مناسب تهیه نمایید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن، کلاسیک، طرح فرش، طرح سنگ، طرح کودک و سه بعدی، پتینه  و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما