فروش مستقیم روفرشی نانو در ایران

فروش مستقیم روفرشی نانو در ایران


نانو خاصیتی است که بسیار پرکاربرد می باشد و پارچه های نانو پارچه هایی هستند که آب از آن ها عبور نمی کند. شرکت تولیدی کیاپوش روفرشی های کشدار نانو را تولید و به فروش مستقیم روفرشی نانو در ایران می پردازد. روفرشی های نانو یا ضد آب می توانند برای منازلی که کودک دارند، و دائما ممکن است فرش ها دچار لک آب یا هر لک دیگری شوند، بسیار مناسب باشند. امروزه بسیاری از خانم ها برای محافظت از فرش های خود از روفرشی کشدار استفاده می کنند.

نانو موادی هست که روی سطح پارچه بشکل اسپری پاشیده می‌شود و تحت فرایندی پارچه نانو می شود و دیگر آب به داخل پارچه نفوذ نمی کند. البته تا زمانیکه پارچه شستشو نشود این فرایند هست ولی با هر بار شستن این حالت کمی ضعیف می شود. تولیدی کیاپوش بنا بخواست مشتری از این مواد در تولید روفرشی کشدار استفاده می کند.

روفرشی نانو

بهترین روفرشی کشدار نانو چه ویژگی دارد؟

برای بررسی بهترین روفرشی کشدار نانو ابتدا بهترین جنس روفرشی کشدار کیاپوش و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

برای شروع بهتر است بدانید که روفرشی های کشدار موجود در بازار تنها یک دوردوزی ساده دارند. (حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندارد هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

 

انواع جنس روفرشی کشدار کیاپوش :

۱- جنس مخمل پورشه یا مخمل ابریشم

بافت این پارچه متشکل از سه نخ گرد و از نوع تاری حلقوی می باشد. این پارچه حتی اگر از قسمتی قیچی بخورد به هیچ عنوان تاروپود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه است که مخصوص روفرشی کشدار می‌باشد. این پارچه دقیقا همانند جنس اصلی است که از ترکیه وارد می شود. البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک با کار دهی بالای ۱۵ سال با ضمانت بدون آبرفت، دارای رنگ ثابت، براحتی قابل جاروبرقی کشیدن و قابل شستشو در ماشین رختشویی خانگی می باشد.

۲- مخمل شانل

پرز زیادی در سطح دارد که البته آن پرز عاریتی می باشد و ریزش دارد. بدین ترتیب با هر با شستشو  به علت خاصیت پرزدهی نقش آن کم کم ضعیف و خراب می شود. ضمن اینکه نوع بافت روفرشی شانل یا مخمل فشرده یا مخمل دورو شامل دو نخ است و از نوع بافت تارپودی می باشد. اگر پارچه از قسمتی قیچی بخورد تار و‌ پود آن مانند همه پارچه ها براحتی از هم جدا می شود. این پارچه برای روفرشی ضعیف هست.

اگر چه تولیدی کیاپوش جنس پورشه را برای روفرشی پیشنهاد می دهد لیکن هر دو جنس از این محصول را می‌توانید به صورت عمده و کلی برای کسب و کار خود خریداری کنید. می توانید سفارش استفاده از مواد نانو را در تولید آن بدهید تا روفرشی نانو را در هر جنسی که مایلید خریداری کنید. خرید عمده و بدون واسطه این محصول باعث کاهش چشمگیری در قیمت آن می باشد.

خرید عمده روفرشی نانو در ایران

 

فروش مستقیم روفرشی نانو در ایران

روفرشی کشدار نانو با توجه به جنس و ابعاد آن قیمت متفاوتی دارد. این روفرشی ها دارای طرح ها و رنگ های متفاوتی می باشند. خرید عمده و جزیی انواع طرح و نقش روفرشی نانو را می توانید از طریق تولیدی کیاپوش انجام دهید. برای این کار می توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما در سایت حاضر از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

برای مشاهده انواع طرح روفرشی کشدار کیاپوش برای مثال روفرشی طرح فرش، طرح کودک، طرح های سه بعدی و دو بعدی، طرح فانتزی و مدرن، طرح سنتی و کلاسیک، طرح پتینه و…. می توانید به وبسایت خرید آنلاین کیاپوش مراجعه فرمایید.

علاوه بر افزودن خاصیت نانو تیم کیاپوش می تواند طرح  و یا حتی عکس مورد نظر مشتری را بر روی روفرشی چاپ بزند. بدین ترتیب شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

خرید عمده و غیرحضوری این محصول باعث کاهش چشمگیری در قیمت آن می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما