قیمت انواع روفرشی ترک مدرن

قیمت انواع روفرشی ترک مدرن


تولیدی کیاپوش چند سالی است که در زمینه تولید روفرشی کشدار با کیفیت بالا فعالیت دارد. قیمت انواع روفرشی ترک مدرن در سایت فروش آنلاین کیاپوش قابل دسترسی است. اگر از طرح و مدل فرش های خود خسته شده اید و می خواهید فرش های خود روعوض کنید تا یک تنوع خوب در منزل خود ایجاد کنید اما بودجه کافی برای این کار را ندارید بهترین راه حل خرید روفرشی است. امروزه در بازار انواع و اقسام روفرشی عرضه می شوند که هر کدام از آن ها سایزهای مختلفی برای فرش ها دارند.

البته اگر روفرشی ترک اصل باشد! زیرا در حال حاضر هزینه های گمرکی آنقدر بالا هست که وارد کنندگان را بر آن داشته که جنس نامرغوب از ترکیه خریداری کنند. سپس برای کاهش دادن هزینه های گمرکی آن را وارد کشور کنند. بدین ترتیب جنسی که به عنوان روفرشی ترک از بازار خریداری می کنید، رضایت شما را فراهم نمی کند. شرکت تولیدی کیاپوش جهت رفع این مشکل، بجای روفرشی، نخ باکیفیت و مرغوب خارجی وارد کشور می کند. سپس خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. سپس طرح های مختلف را طبق سلیقه مشتری بر روفرشی چاپ می زند. در پایان به کشدوزی آن می پردازد.

 

خصوصیات اصلی روفرشی ترک اصل

دوخت جدید کیاپوش

ممکن است در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، باز از ایستایی روفرشی بر فرش خود راضی نباشید! دلیل آن اینست که روفرشی های موجود در بازار تنها یک دور دوزی ساده دارند(چراکه می خواهند بر هر فرشی حتی غیر استاندارد هم نصب شود). این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد. از جمله اینکه کاملا سایز فرش نیستند. و اینکه ایستایی مورد انتظار را ندارند. بارها نیاز به صاف کردن مجدد دارند. تولیدی کیاپوش برای رفع این مشکل دوخت جدیدی به کار می بندد. در این دوخت در وسط روفرشی به جای کش نوار های قابل تنظیمی قرار می دهد که جابجایی روفرشی را کنترل می کنند. این نوار ها باعث ایستایی چشم گیر روفرشی بر روی فرش می شوند.

 جنس با کیفیت برای روفرشی کدام است؟

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

 همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن توسط تیم کیاپوش، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس شانل چیست؟

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به شما نگویند و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

تولیدی معتبر روفرشی ترک مدرن

یکی از عوامل مهم هنگام خرید روفرشی های ترک برای مشتریان، قیمت آن است. قطعا مشتریان ترجیح می دهند این روفرشی های زیبا و بادوام را با قیمت های به صرفه تری خریداری کنند. قیمت روفرشی ترک در بازار با توجه به عوامل زیادی تعیین می شود. عوامل دخیل در قیمت می توانند جنس، طرح و نقش و سایز و … باشند. اما در تولیدی کیاپوش فقط دو عامل ابعاد و جنس روفرشی است که قیمت رو فرشی را تعیین می کنند.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن، کلاسیک، طرح فرش، طرح سنگ، آشپزخانه، پتینه و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما