قیمت خرید روفرشی ترک تهران

قیمت خرید روفرشی ترک تهران


 روفرشی ترک کشدار به تازگی متقاضیان بسیاری پیدا کرده است. اما بهتر است بدانید روفرشی های ترک موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند. چون وارد کنندگان کالا برای اینکه از هزینه های گمرکی بکاهند جنس نامرغوب و بی کیفیت وارد کشور و روانه ی بازار می کنند. اما تولیدی کیاپوش با وارد کردن نخ اعلی از ترکیه بهترین پارچه را برای تولید روفرشی استفاده می کند. سپس برآن طرح مورد نظر مشتری راچاپ می زند. قیمت خرید روفرشی ترک تهران در تولیدی کیاپوش بر اثر مؤلفه هایی چون کیفیت و سایز مشخص می شود. اما شاید در بازار آیتم های دیگری چون طرح و نقش و… را بر قیمت آن دخالت دهند.

قیمت خرید روفرشی ترک تهران

نکات کلی در انتخاب روفرشی ترک

 روفرشی برای زنان خانه دار بسیار اهمیت دارد و می تواند کارایی زیادی داشته باشد. امروزه شستن فرش به دلیل کم آبی و همچنین نبود جا در خانه های آپارتمانی بسیار سخت می باشد. در نتیجه افراد باید مراقب باشند که فرش کثیف نشود و یا لکه چایی و غذا بر روی فرش نماند. از این رو داشتن یک روی فرشی کشدار ترک بسیار می تواند کمک کند. در انتخاب یه رو فرش خوب باید به نکاتی توجه کنیم تا یک روفرشی مناسب داشته باشیم. در اینجا به تعدادی از آن اشاره می کنیم:

بهترین جنس روفرشی

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن که توسط خیاطان تولیدی کیاپوش انجام می شود(اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار باشید ممکن است باز هم از روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.)، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد.

این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس های بی کفیت روفرشی در بازار

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی ترک باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند! پارچه شانل با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو نیز خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا برای شما به زبان نیاورند و فقط نام دیگر آن را گفته و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف شده و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

پس توصیه تولیدی کیاپوش به مشتریانی که می خواهند جنس با کیفیت بخرند، جنس پورشه است.

فروش فوق العاده روفرشی ترک تهران

روفرشی ترک تهران

از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.
علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیلپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.
برای اطلاع از زمان فروش فوق العاده روفرشی ترک تهران نیز با کارشناسان کیاپوش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما