قیمت خرید روفرشی کشدار طرح سه بعدی

 قیمت خرید روفرشی کشدار طرح سه بعدی


فرش از قدیم یکی از ملزومات هر خانه بوده و هست. ازاین رو حفظ و نگه داری از آن امری ضروری است. یکی از کالاها در این زمینه روفرشی کشدار می باشد، که در شکل هاو طرح ورنگ های مختلف به بازار عرضه می گردد. اما یکی از پرفروش ترین و باکیفیت ترین آنها، روفرشی کشدار طرح سه بعدی می باشد. شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی کشدار فعالیت می کند. این تولیدی انواع طرح از جمله طرح فرش، پتینه، مدرن، کودکانه، سه بعدی و …  را بر روفرشی چاپ می زند. قیمت خرید روفرشی کشدار طرح سه بعدی در این تولیدی بستگی به ابعاد فرش و کیفیت روفرشی دارد.

 

قیمت خرید روفرشی کشدار طرح سه بعدی

نکات کلی در انتخاب روفرشی طرح سه بعدی کیاپوش

دوخت منحصر به فرد کیاپوش

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی بهمراه دارد چرا که هنوز سایز نیستند. از مهمترین این معایب آن جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. تا جایی که روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانم ها می باشد. دائما نیاز است روفرشی کشدار را تنظیم کنند در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش توسط کارشناسان کار آزموده دوخت جدیدی به کار می بندد که این خطا را به صفر نزدیک کرده است. همچنین در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار می دهد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند و باعث می شود که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

کیاپوش کدام پارچه برای روفرشی مناسب می داند؟

جنس مخمل پورشه یا مخمل ابریشم:
نوع بافت این پارچه سه نخ گرد است. بافت (تاری حلقوی) این پارچه به گونه ای است که حتی اگر پارچه از قسمتی قیچی شود به هیچ عنوان تاروپود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه است که مخصوص روفرشی کشدار می‌باشد. این پارچه دقیقا همانند جنسی است که از ترکیه وارد می شود. البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک و با کار دهی بالای ۱۵ سال، با ضمانت، بدون آبرفت، دارای رنگ ثابت، براحتی قابل جاروبرقی کشیدن، قابل شستشو در ماشین رختشویی خانگی است که با مخمل شانل فرق دارد. تولید و فروش فوق العاده روفرشی کشدار ابریشمی نیز در تولیدی کیاپوش انجام می شود.

کدام پارچه برای روفرشی نامناسب است؟

شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل اصلا به میان نیاید و فقط نام دیگر آن را مطرح و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش آن ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

 

فروش فوق العاه روفرشی کشدار طرح سه بعدی

این روزها طرح های جدیدی از روفرشی به وجود آمدند که هم طرح هایی فانتزی و سه بعدی را شامل می شوند و هم طرح های کلاسیک که بسیار شباهت به فرش دارند. این امتیاز باعث می شود که این کاورها طرفداران زیادی را داشته باشند. این محبوبیت، تولیدکنندگان را بیش تر از پیش به تولید وفروش روفرشی کشدار با طرح ها و مدل های جدید تر تشویق می کند. تیم کیاپوش همواره درتلاش است با تولید کلکسیونی از بهترین و باکیفیت ترین روفرشی ها از نظر طرح، رنگ، جنس و هم چنین فروش آن به صورت اینترنتی و با نازل ترین قیمت، همواره رضایت حداکثری مشتریان گرامی را جلب نماید.

همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن، کلاسیک، طرح فرش، طرح سنگ، آشپزخانه، پتینه و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما