قیمت عمده روفرشی کشدار 9 متری

قیمت عمده روفرشی کشدار 9 متری


قیمت عمده روفرشی کشدار 9 متری تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلف و متنوعی قرار دارد. به همین دلیل است که برای این محصول در بازار امکان ارائه قیمت مشخص و ثابتی وجود ندارد و قیمت ها بسیار متغیر می باشد. قیمت روفرشی به طور کلی متأثر از دو عامل سایز و جنس می باشد. شرکت تولیدی کیاپوش دو جنس مخمل پورشه و مخمل شانل را تولید می کند. طبیعتا جنس پورشه که کیفیت بسیار بالاتری دارد قیمت بیشتری دارد.

مشتریان و خریداران کیاپوش در حال حاضر می توانند این کالا را به صورت کلی و عمده و با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت و به روش اینترنتی خریداری کنند. برای اینکار به وبسایت فروش اینترنت کیاپوش مراجعه کنید. سپس طزح های متنوع کالا را مشاهده و برای خرید آن سفارش خود را ثبت کنید.

 

انتخاب مناسب ترین روفرشی کشدار

روفرشی کشدار

استفاده از روفرشی در بین ایرانی ها از گذشته تا به امروزه رایج بوده است. بسیاری از مردم برای این که از فرش های خود محافظت کنند و اجازه کثیف شدن زودهنگام آن را ندهند از روفرشی استفاده می کنند.

از این رو، امروزه در بازار انواع و اقسام روفرشی ها وجود دارد. در این میان، یکی از بهترین و محبوب ترین نوع روفرشی ها موجود در بازار رو فرشی کشدار می باشد.

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که میخواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند.
از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها شده و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند. اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

بافت تاری حلقوی

روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی و متشکل از سه نخ می باشد. این روفرشی دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، می باشد. یعنی حتی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد، بهیچ وجه تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.
این پارچه دارای عمر مفید سه برابری نسبت به پارچه شانل (که دارای اسامی مختلفی از جمله مخمل دو رو، مخمل کوبید،و…می باشد. ) که دارای بافت تاروپودی هستند می‌باشد.

قیمت روفرشی کشدار

صادرات روفرشی کشدار 9 متری

 

امروزه خرید اینترنتی هر کالایی، به علت صرفه جویی در زمان بیشتر از حضوری کاربرد دارد. شرکت تولیدی کیاپوش دارای دستگاه های پیشرفته و بروزی است. بوسیله این دستگاه ها و کادر مجرب تیم کیامی تواند کمتر از یک هفته بعد از ثبت سفارش، روفرشی مورد نظر را تولید و ارسال کند. برای خرید روفرشی کشدار برجسته و مشاوره با کارشناسان تیم تولیدی کیاپوش از طریق تماس با ما همین سایت اقدام کنید.
همچنین علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیوش از طریق سایت حاضر می توانند یا کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما