قیمت کاور فرش کشدار در تهران

قیمت کاور فرش کشدار در تهران

برای داشتن خیالی آسوده از تمیزی ، زیبایی و دوام فرش خود کافیست به خرید کاور فرش کشدار بپردازید. شما با خرید این کاور فرش دیگر شاهد خرابی ، پرزدهی ، لکه و… روی فرش خود نخواهید بود. شرکت تولیدی کیاپوش روفرشی کشدار را تولید و به تهران و سایر شهر ها ارسال می کند. قیمت کاور فرش کشدار در تهران بسته به دو عامل ابعاد و جنس روفرشی متفاوت است. قیمت کاور فرش کشدار در تهران بسیار مناسب و بصرفه است. 

شرکت تولیدی کیاپوش با درنظر گرفتن بهترین پارچه و قراردادن کش در آن که از جمع شدن کاور از روی فرش جلوگیری کند، یک تحول اساسی را در این زمینه ایجاد کرده است. شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. همین امر موجب می شود، روفرشی مانند یک کاور روی فرش فیکس شده و از جمع شدن روفرشی جلوگیری شود.

اما کاور فرشهای کشدار موجود در بازار این قابلیت را ندارند و برای اینکه بر هر فرشی نصب شوند، تنها یک دور دوزی ساده دارند. پس این کاور فرش ها نقصی که دارند اینست که مدام از روی فرش تکان میخورند و نیاز به صاف کردن مکرر دارند. به همین خاطر کیاپوش با دوخت جدید خود این مشکل را برطرف کرده است.

قیمت کاور فرش کشدار

آشنایی با انواع کیفیت کاور فرش کشدار

کاور فرش کشدار در تهران

مخمل ابریشم

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید.

همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن توسط تولیدی کیاپوش مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

مخمل شانل

شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به شما نگویند و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش آن ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

چگونگی سفارش روفرشی کشدار

چگونگی سفارش کاور فرش کشدار

از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر کاور فرش چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی کاور فرش خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

یکی از مناسب ترین روش ها برای فروش این روفرشی ارائه آن به صورت مستقیم از طریق وبسایت فروش آنلاین کیاپوش است. در این وبسایت مشخصات کامل روفرشی همچون قیمت و انواع طرح های آن قابل مشاهده هستند و خریدار به راحتی می تواند از میان آنها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کند. در این سایت می توانید انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی کشدار، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما