مراکز فروش روفرشی ترک کشدار تبریز

مراکز فروش روفرشی ترک کشدار تبریز


اگر بگوییم شرکت تولیدی کیاپوش از مراکز فروش روفرشی ترک کشدار تبریز می باشد، بیراه نگفته ایم. نکته ی حائز اهمیت در مورد روفرشی ترک کشدار این است که وارد کنندگان برای کاهش هزینه های گمرکی جنس نامرغوب وارد کشور می کنند. حتی آن را به نام جنس روفرشی ترک اصل به مشتری می فروشند. تولیدی کیاپوش از نخ و متریال خارجی در تولید روفرشی استفاده می کند. روفرشی های کشدار کیاپوش دارای نوع بافت تاری حلقوی هستند که متشکل از سه نخ می باشد. این پارچه دقیقا همانند روفرشی های ترک که دارای استحکام بالایی هستند، البته با ضخامت بیشتر و تراکم بالاتر نسبت به جنس ترک می باشد. یعنی اگر قسمتی از پارچه قیچی بخورد به هیچ وجه تاروپود آن از هم جدا نمی شود. این نشانگر استحکام بالای این پارچه می‌باشد.

آنچه باید در مورد روفرشی کشدار بدانیم

روفرشی کشدار

روفرشی های کشدار در سطح بازار معمولا یک دور دوزی ساده دارند.(حتی روفرشی های ترک) چرا که می خواهند بر روی فرش های غیر استاندار هم نصب شود. ولی این مدل دوخت معایب زیادی به همراه دارد چرا که کاملا سایز فرش نیستند. از مهمترین معایب آن ها جابجایی بیش از حد روفرشی بر روی فرش می‌باشد. به طوریکه روفرشی اغلب از گوشه فرش خارج می شود. این امر باعث درد سر برای خانمها می شود و دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. در اصل با آن روفرشی های ساده یزدی تفاوت چندانی ندارند.

اما شرکت کیاپوش با کمک خیاطان زبردست خود دوخت جدیدی به کار می بندد، که این مشکل برطرف شود. در این دوخت در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند. این نوار ها موجب می شوند که روفرشی ایستایی چشمگیری داشته باشد.

تفاوت جنس پورشه وشانل

مثال بارز بافت تاری حلقوی که کیاپوش هم از آن استفاده می کند جنس پورشه است که استحکام بالایی دارد. این پارچه سبک است و به راحتی می توان آن را بر روی فرش پهن یا جمع کرد. همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. همچنین براحتی می توان بر روی آن جارو برقی می توان کشید.

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار ترک باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به شما نگویند و فقط نام دیگر آن را گفته و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

روفرشی کشدار

پخش کننده روفرشی ترک کشدار تبریز

از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان ما ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرخ سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند. با فروش و پخش مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده تمامی هزینه های اضافی به صورت کامل حذف می شود و قیمت ها تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما