پخش عمده روفرشی ترک کشدار

پخش عمده روفرشی ترک کشدار


روفرشی ترک کشدار اخیرا طرفداران زیادی دارد. اما بهتر است بدانید روفرشی های ترک کشدار موجود در بازار دارای کیفیت های متفاوتی هستند؛ چرا که وارد کنندگان کالا برای کاهش هزینه های گمرکی جنس نامرغوب وارد کشور و روانه ی بازار می کنند. اما شرکت تولیدی کیاپوش به عنوان مرکز پخش عمده روفرشی ترک کشدار این روفرشی را با بهترین نخ و الیاف خارجی تولید و عرضه می کند. این شرکت چند سال است که در زمینه تولید و عرضه روفرشی فعالیت دارد. پس از تولید طرح مورد نظر مشتری را بر روفرشی چاپ می زند. سپس برای ثابت ماندن رنگ بر پارچه از دستگاه تثبیت رنگ استفاده می کند.

اگر در بازار به دنبال روفرشی کشدار می باشید ممکن است باز هم روفرشی که خرید می کنید ایستایی خوبی بر روی فرش نداشته باشد. چراکه این روفرشی ها معمولا یک دور دوزی ساده دارند. اما تیم تولیدی کیاپوش دوختی را به کار می بندد که بی نظیر است و باعث ایستایی قابل توجه روفرشی بر روی فرش می شود. در این دوخت بی نظیر در وسط روفرشی بجای کش نوارهای قابل تنظیمی قرار دارد که جابجایی روفرشی را کنترل می کند.

 انتخاب بهترین روفرشی کشدار در کیاپوش

روفرشی ترک کشدار کیاپوش

اگر به دنبال جنس باکیفیت می باشید، ابتدا بهتر است بدانید جنس خوب چه ویژگی هایی دارد. شرکت تولیدی کیاپوش جنس پورشه را به شما پیشنهاد می دهد. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد. این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی می باشد. برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز دارند.

چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید. همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد که این خود مزیت بسیاری دارد. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی تولیدی کیاپوش در اطراف آن، مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد. حتی طرح و نقش روی پارچه با شستشوی مکرر کمرنگ نمی شود و از بین نمی رود.

جنس مخمل شانل

اما شاید در بازار که به دنبال روفرشی ترک کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل را اصلا به زبان نیاورند و فقط نام دیگر آن را بیان و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش ضعیف شده و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود.

پس توصیه تولیدی کیاپوش به مشتریانی که می خواهند جنس با کیفیت بخرند، جنس پورشه است.

خرید عمده روفرشی ترک کشدار

پخش عمده روفرشی ترک کشدار

 انواع مختلف روفرشی، همچنین روفرشی ترک کشدار توسط تولیدی کیاپوش با فروش به صورت عمده به مشتریان عرضه می‌گردد. به این خاطر که این محصولات دارای مرغوبیت بالایی است و خرید عمده آن ها می‌تواند از لحاظ اقتصادی برای خریداران مقرون به صرفه باشد.

عرضه این کالا در این تولیدی هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی انجام می گیرد. به همین دلیل امروزه افراد بسیاری برای خرید بهترین نوع روفرشی ها به این تولیدی  مراجعه می‌ کنند.

ضمن این که بهتر است بدانید دلیل ارزان بودن این رو فرشی ها خرید مستقیم و بدون واسطه این کالا از تولید کنندگان می باشد. علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما