پخش کننده روفرشی کشدار تهران

پخش کننده روفرشی کشدار تهران


شرکت تولیدی کیاپوش چند سال است که در زمینه تولید روفرشی کشدار فعالیت دارد. این شرکت که به عبارتی تولید و پخش کننده روفرشی کشدار تهران و سایر نقاط کشور می باشد، نخ و الیاف با کیفیت از ترکیه وارد کرده و خود به تولید روفرشی کشدار می پردازد. جالب است بدانید روفرشی های کشدار موجود در بازار علاوه بر اینکه به واسطه فروش غیر مستقیم گرانتر هستند، کشدوزی ساده ای هم دارند. به عبارت دیگر تنها یک دور دوزی ساده دارند. این نوع دوخت باعث دردسر خانم ها می شود. چون دائما ناچارند روفرشی کشدار را تنظیم کنند. زیرا مرتب جابجا مشود و سر می خورد.

اما تولیدی کیاپوش برای رفع این مشکل چاره ای اندیشیده است. دوخت جدیدی که تیم کیاپوش برای حل این مشکل ارائه کرده به صورتی است که در وسط روفرشی به جای کش نوار های قابل تنظیمی قرار دارد. این نوار ها جایجایی روفرشی از روی فرش را کنترل می کنند.

 

جزئیاتی درباره روفرشی کشدار کیاپوش

شرکت تولیدی کیاپوش برای روفرشی جنس مخمل ابریشم یا پورشه را مناسب می داند. چراکه این پارچه در عین نازک بودن استحکام بالایی دارد. به طوریکه اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا نمی شود. این به دلیل نوع بافت این پارچه است. بافت پارچه با جنس پورشه از نوع تاری حلقوی و سه نخ می باشد.

این نوع پارچه بسیار مناسب برای روفرشی است. بخصوص برای خانه هایی که بچه دارند و نیاز مرتب به شستشوی روفرشی نیز بسیار مناسب می باشد. چون این پارچه سبک است و به راحتی می توانید آن را بر روی فرش پهن یا جمع کنید. همچنین قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی خانگی را دارد که این خود مزیت بسیاری است. براحتی می توانید بر روی آن جارو برقی بکشید. به علت دوخت منحصر به فرد کشدوزی اطراف آن توسط تیم کیاپوش مدام نیاز به صاف کردن مکرر در طول روز را ندارد. این پارچه دارای ضمانت 15 ساله است. حتی از جنس ترک متراکم تر می باشد.  بدون آبرفت و دارای رنگ ثابت نیز هست.

سایر مزایا

همچنین روفرشی های کشدار کیاپوش سبک وزن هستند. بعلاوه با شسته شدن با مواد شوینده حتی در ماشین لیاسشویی خانگی، شکل و ظاهر خود را حفظ می کنند و رنگ های روی روفرشی کم رنگ نمی شوند. همچنین از آنجا که تیم کیاپوش طرح چاپی را بر روی روفرشی چاپ می زند. بدین صورت شما می توانید هر طرح یا عکس باکیفیتی را انتخاب و بر روی روفرشی خود توسط تیم کیاپوش چاپ بزنید. علاوه براین از این پارچه ها تیم کیاپوش برای پرده، روبالشی، رو مبلی و غیره… نیز استفاده می کند. به طوریکه شما می توانید دکوراسیون خود را به یک طرح و رنگ ست کنید.

شما می توانید آنها را در اندازه های دلخواه سفارش داده و خریداری کنید و یا حتی با پرده های خود ست کنید و از این هارمونی لذت ببرید.

جنس شانل

شاید در بازار که به دنبال روفرشی کشدار باشید، جنس مخمل شانل را به شما پیشنهاد دهند که با نام های مخمل کوبید یا مخمل فشرده یا مخمل دورو خوانده می شود. شاید اسم شانل اصلا به میان نیاید و فقط نام دیگر آن را مطرح و شما را ترغیب به خرید آن کنند. اما بهتر است بدانید علارغم ارزان قیمت بودن جنس شانل پرز زیادی در سطح دارد که البته این پرز عاریتی است و ریزش دارد. با هر بار شستشوی این پارچه به علت پرزدهی نقش آن ضعیف و کمرنگ می شود. نوع بافت این پارچه تار و پودی می باشد. این نوع بافت مانند همه ی پارچه های دیگر اگر از قسمتی قیچی بخورد تار و پود آن از هم جدا می شود. پس صرفه با همان جنس پورشه باکیفیت و گرانقیمت است.

مراکز فروش روفرشی کشدار تهران

مراکز فروش روفرشی کشدار تهران

از مناسب ترین روش ها برای خرید روفرشی کشدار ابریشمی سفارش آن به صورت مستقیم از طریق وبسایت فروش آنلاین کیاپوش است. در این وبسایت مشخصات کامل روفرشی همچون قیمت و انواع طرح های آن قابل مشاهده هستند و خریدار به راحتی می تواند از میان آنها طرح مورد نظر خود را پیدا کند. کافیست کدهای درج شده بر عکس روفرشی ها را یادداشت کرده و به ما اطلاع دهند.

علاقه مندان از سراسر کشور برای خرید روفرشی ترک، از تولیدی کیاپوش از طریق سایت حاضر می توانند با کارشناسان تولیدی کیاپوش ارتباط بگیرند و روفرشی مورد نظر خود را انتخاب کنند. علاوه بر این از طریق سایت فروش آنلاین کیاپوش: https://kiaposh.com/ نیز می توانند انواع طرح های مدرن کلاسیک طرح فرش، طرح سنگ، پتینه و کودک و… را مشاهده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما